BUCHFINK
GRZEGORZ ZIĘBA

| Księgowość
| Podatki
| Doradztwo

BUCHFINK GRZEGORZ ZIĘBA

Oferta   O nas   Kontakt   English
  

Oferta   O nas   Kontakt   English
  

OFERTA

Nasz zespół jest gotowy, by świadczyć usługi księgowe, podatkowe i zarządcze dla Państwa przedsiębiorstwa. Nieważne, czy należą Państwo do grona małych, średnich, czy dużych firm – my wiemy, co jest ważne: Państwo działają – my porządkujemy Wasze marzenia.


Działamy na dwa sposoby:
    1. BUCHFINK Grzegorz Zięba oferuje usługi księgowe dla mikro, małych przedsiębiorstw oraz stowarzyszeń i fundacji, jak również instytucji kultury.
    2. BUCHFINK Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością specjalizuje się w pełnej księgowości średnich i dużych przedsiębiorstw.

Dla wszystkich podmiotów służymy zindywidualizowaną ofertą wspomagania zarządzania biznesem, doradztwem, obsługą podatków, prowadzeniem analiz. Pomagamy we wdrożeniach zaawansowanych systemów, np. Balanced Scorecard.

Prowadzimy rozliczenia wynagrodzeń i związane z nimi zagadnienia kadrowe.
W kooperacji z innymi podmiotami branży finansów, rachunkowości, prawniczej, oferujemy kompleksową – indywidualną, bądź standardową obsługę podmiotów.

Świadczymy usługi w oparciu o cennik albo indywidualnie negocjowane warunki współpracy, oparte na profesjonalnych umowach.

Budżetowanie i Controlling
Doceniamy te dwa ważne obszary. Budżetowanie – aby lepiej planować i Controlling – aby zarządzać zmianami, połączone w jeden system monitoringu efektów. Nie na chwilę, ale dla przyszłości.

Zarządzanie i administracja
Nasze zawodowe doświadczenie oddajemy do dyspozycji Twojego biznesu: zarządzanie i doradztwo, zarządzanie kadrami, administracją i wieloma innymi aspektami – to od Ciebie zależy, czego oczekujesz.

Rachunkowość zarządcza
Księgowość projekcyjna, zastosowanie instrumentów finansowych, projekcje finansowe – to może być siła, jakiej Twój biznesie potrzebuje na przyszłość.

Analizy finansowe
Analizy i raportowanie, ścisła współpraca z zarządami, profilowanie raportów, pomoc w negocjacjach z bankami i instytucjami kredytowymi.

Audyty systemów rachunkowości
Coś idzie nie tak, wydaje Ci się, że nie otrzymujesz prawidłowej informacji z działu księgowości – czy kiedykolwiek miałeś takie myśli? Jesteśmy gotowi to zweryfikować i zasugerujemy środki zaradcze. Wciąż nie tak…? A może czas na zmianę niewydolnego systemu? Który wybrać? Sprawdzamy ponownie – aż do sukcesu.

Podatki, doradztwo, consulting, usługi zarządzania firmą
Podatki – ważna, choć niekoniecznie istotna część biznesu – to nasza codzienna praca. Czasami niezrozumiała dla człowieka, zajętego interesami, ale – bardzo ważna. Jesteśmy także po to, by uprościć i dostosować myślenie o podatkach, bo one są tak nieuniknione, jak…
chyba już wiesz, co…!

W przypadku zapytań o charakterze prawnym lub chęci zasięgnięcia prawnych porad, rekomendujemy doświadczoną kancelarię radcy prawnego: http://www.kubik.gd.pl, e-mail: Piotr@kubik.gd.pl  w Gdyni, pod tym samym adresem, co nasza firma.

O NAS

Działamy w dogodnym miejscu na mapie Polski i Europy, w miastach o pierwszorzędnych tradycjach kupieckich i gospodarczym potencjale, u źródeł wielu dobrych przemian.


- BUCHFINK Grzegorz Zięba: księgowość, podatki, doradztwo dla małych i mikro przedsiębiorców, stowarzyszeń i fundacji, instytucji kultury.
Adresy, identyfikatory: (PL)80-873 Gdańsk, ul. Na Ostrowiu 1 b.705/RCE
NIP/VAT(UE): PL5831010423, REGON: 190285216
- BUCHFINK Sp. z o.o.: pełna księgowość spółek kapitałowych, kapitałowo – osobowych, podmiotów średnich, dużych; podatki, doradztwo, wdrożenia systemów zarządzania, audyty systemów księgowych, konsultacje.
Adresy, identyfikatory: (PL)81-472 Gdynia, ul. Legionów 104D/4, NIP/VAT(UE): 5862311114, REGON: 365680070, KRS0000642836 (zobacz na https://ekrs.ms.gov.pl)

Doświadczenie na rynku od 1997 roku.
O prezesie zarządu i właścicielu

Twój adres poczty elektronicznej Wiadomość

Twój adres zostanie użyty jedynie do zwrotnego kontaktu.